APIE MUS PASLAUGOS NAUJIENOS ATSARGINĖS DALYS NAUDOTOS ATSARGINĖS DALYS GALERIJA KONTAKTAI NUORODOS  
   
Berco S.p.A.
Grandinės
Atramos plokštės
Eigos ritinėliai
Segmentų grupės ir varančiosios žvaigždės
Ypatingas naudojimas
Pavarų ratai
Komplektavimo detalės
LRT GmbH
Combi Wear Parts
HGT GmbH
 
Berco S.p.A.  
 

Pasirinkdami BERCO Jūs pasirenkate pirmaujantį statybos mašinų eigos įrangos gamintoją!

Nuo 1920 m. įmonė BERCO užsiima eigos įrangos gamyba. Pastovus ir kryptingas vystimasis per daugelį metų leido pasiekti norimų rezultatų ir užkariauti pasaulio rinką. Gamyboje naudojamos įvairios šiuolaikiškos medžiagos, testuojamos ir tikrinamos pagal griežčiausius kokybės kontrolės reikalavimus. Kokybiški inžineriniai techniniai sprendimai, moderniausios gamybos technologijos užtikrinimas siūlo kokybiškas prekes.

BERCO metalurginė laboratorija medžiagų ir komponentų testavimui naudoja elektroninius mikroskopus su mikroanalize, spektrinius fotoelementus, tribometrus – nusidėvėti galinčių atsarginių dalių testavimui, MTŠ preso statistiniams testams ir medžiagų „nuovargio“ testams (ir ekstremalioje temperatūroje nuo -70°C iki +125°C).
Savadarbiai komponentai tikrinami automatiškai, naudojant dirbtinio intelekto kontrolės techniką. BERCO komponentus charakterizuoja puiki kokybė.

Dedama daug pastangų naujoms medžiagoms pagaminti ir vystyti tolesnius terminio apdorojimo procesus, kad būtų galima užtikrinti optimalią pagamintų eigos įrangos detalių kokybę ir naudojimo laiką.
Bendras gamybos procesas yra visiškai automatizuotas. Jam vadovauja specialios kompiuterinės sistemos. Terminio apdorojimo metu užtikrinama visų procesų parametrų (temperatūros režimo, laiko ir t.t.) nuolatinė priežiūra online režime. Pasitelkus grūdinimą tobulinamos mechaninės savybės ir taip pasiekiamas didesnis atsparumas susidėvėjimui.
Naudojant tokios rūšies gamybą garantuojama konstantinė pagamintų produktų kokybė.

Eigos įrangos dalys buldozeriams.

Dresser ir kitų gamintojų buldozeriams.
Plačiausia eigos įrangos detalių pasiūla statybos mašinoms, kurių eigos įrangos dydis 2-135 tonos, o grandininis žingsnis yra 125-317,5 mm.


Eigos įrangos detalės hidrauliniams ekskavatoriams.

Samsung ir kitų gamintojų ekskavatoriams.
Plačiausia eigos įrangos detalių pasiūla statybos mašinoms, kurių eigos įrangos dydis 1-300 tonos, o grandininis žingsnis yra 90-350 mm.